Wirtualna rzeczywistość w okularach VR – bezpłatna atrakcja w Gminie Męcinka dla całej rodziny

Kilkadziesiąt osób skorzystało z innowacyjnej atrakcji, którą dla mieszkańców Gminy Męcinka zorganizował Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jaworskiego Sylwester Rudziec.

Jazda kolejką wysokogórską czy podróż w głębię oceanu to tylko niektóre miejsca, w które wirtualnie mogły przenieść się osoby, które przybyły dziś do sali widowiskowej GOKE w Męcince.

Zapewnienie tej atrakcji dla naszych mieszkańców miało na celu poznanie, w szczególności najmłodszych z nowoczesną technologią oraz zorganizowanie im czasu wolnego. Dziś już wiele naszych dzieci i młodzieży, ale także dorosłych będzie mogło powiedzieć, że wirtualna rzeczywistość – jako jedna z najnowocześniejszych technik informatycznych jest im znana – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

Frekwencja na dzisiejszym spotkaniu i zainteresowanie tymi innowacyjnymi urządzeniami świadczy o tym, że nasza młodzież interesuje się nowoczesnymi technologiami. I to jest bardzo budujące – mówi wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jaworskiego Sylwester Rudziec.

Męcinka wirtualna rzeczywistość okulary VR

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.