(FOTO) Jaworskie Gody: Młodzi artyści nagrodzeni

Podczas uroczystej gali w jaworskim teatrze wyróżniono najlepszych młodych artystów w Powiatowym Konkursie Kolędniczym Jaworskie Gody. Pracę przedszkolaków i uczniów oceniało jury w składzie: ks. Tomasz Bunikowski (przewodniczący), Renata Krawczyk (sekretarz), Patrycja Jarosz oraz Danuta Brdak.

W kategorii „Dzieci Przedszkolne” Tytuł Najlepszego w kategorii widowiskowej otrzymało Przedszkole Niepubliczne „Prymusek” za inscenizację pt. „Boże Narodzenie”. Z kolei wyróżnienie trafiło do grupy Krasnale w Przedszkolu Publicznym nr 2 „Akademia Krasnoludków” za przedstawienie jasełkowe pt. „Dar Serca”.

W kategorii „Dzieci Szkolne (klasy I-III) wyróżniono zespół „HAPPY GROUP”, reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 w Jaworze w kategorii wokalno-instrumentalnej. W kategoriach widowiskowej Tytuł Najlepszego zdobyła Szkoła Podstawowa w Wiadrowie za przedstawienie pt. „Jasełka”. Natomiast wyróżnienie trafiło do zespołu „ANCYMONKI” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach za występ „Ach, co za noc”.
 
Z kolei w kategorii „Dzieci Szkolne (kl. IV-VI), w kategorii wokalno-instrumentalnej Tytuł Najlepszego otrzymała Karolina Uziałko ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaworze za wykonanie pastorałki „Bo zimą”. Wyróżnienie trafiło natomiast do Natalii Majki ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy za utwór utwór „Kolęda Cisza”.

W Kategorii widowiskowej Tytuł Najlepszego zdobył zespół „ESKAPADA” ze Szkoły Podstawowej nr 5 za przedstawienie pt. „Zagubiony Anioł”. Wyróżnienie przyznano zaś grupie „Trylki” ze Szkoły Podstawowej w Paszowicach za wykonanie utworów „Cieszmy się” i „Dzisiaj w Betlejem”.

W kategorii „Młodzież szkolna (kl. VII i gimnazjum) Tytuł Najlepszego otrzymała Kinga Fudali ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy w repertuarze „Od serca do serca”. Wyróżnienie otrzymała uczennica Szkoły Podstawowej w Targoszynie Natalia Krupa za wykonanie utworu pt. „Maleńka Miłość”. W kategorii widowiskowej wyróżnienie otrzymali „Amatorzy” ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy za widowisko jasełkowe pt. „Gość Oczekiwany”.

Jaworskie Gody konkurs kolędniczy przedszkola szkoły podstawowe

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.