Water Jam Jawornik 6

Water Jam Jawornik 6
Water Jam 6 odbędzie się w najbliższy weekend na terenie OW Jawornik.

Zapraszamy na szóstą już edycję Water Jam’u, który odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2016 roku, na terenie ośrodka wypoczynkowego „Jawornik” w Jaworze.

Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik” to wydarzenie służące popularyzacji sportów wodnych wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Osoby w każdym wieku mają możliwość bezpłatnego nauczenia się i doskonalenia takich dyscyplin jak: narciarstwo wodne, wakeboarding, żeglarstwo, motorowodniactwo, windsurfing, kneeboarding, kajakarstwo i skimboarding. Wszystko to w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i ratowniczej.

Bądź na bieżąco! Sprawdzaj informacje na stronie wydarzenia na facebooku.

Organizatorem Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik 6” jest Klub Sportów Wodnych „Farwater” z Jawora.

Zadanie wspierane jest przez Urząd Miasta Jawor, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Starostwo Powiatowe w Jaworze.

Water Jam Jawornik Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych Water Jam 6 OW Jawornik sporty wodne narciarstwo wodne wakeboarding żeglarstwo motorowodniactwo windsurfing kneeboarding kajakarstwo skimboarding

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.