Filharmonia Dowcipu

Ruchy kadrowe w Cuprum Lubin

Ruchy kadrowe w Cuprum Lubin
fot. Cuprum Lubin - facebook.com

Cuprum Lubin swój premierowy sezon w PlusLidze zakończyło na siódmym miejscu. Działacze klubu ze stolicy polskiej miedzi już myślą o następnych rozgrywkach i dokonali kilku ruchów kadrowych.

Lubinianie pozyskali już trójkę zawodników: Wojciecha Włodarczyka z PGE Skry Bełchatów, Mateusza Malinowskiego z Jastrzębskiego Węgla i wczoraj Dawida Gunię z Transferu Bydgoszcz. Ostatni z wymienionych wypełnił lukę na pozycji środkowego. Po tym jak do Resovii przeszedł Ukrainiec Dmytro Paszycki, a karierę zakonczył Łukasz Kadziewicz, w klubie pozostał tylko jeden środkowy - Adam Michalski.

Ponadto zostały przedłużone kontrakty: z trenerem Gheorghem Creatu, dwójką libero - Pawłem Ruskiem i Marcinem Krysiem, rozgrywający Maciejem Gorzkiewiczem i środkowym Adamem Michalskim.

Z kolei po stronie ubytków zapisano na razie trzy nawiska. Oprócz wspomnianego Łukasza Kadziewicza i Dmytro Paszyckiego, lubińską szatnię opuścił Paweł Siezieniewski, któremu postanowiono nie oferować nowej umowy.

plusliga transfery cuprum lubin

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.