Karnety na rundę wiosenną na mecze Kuźni i inne niespodzianki!

Karnety na rundę wiosenną na mecze Kuźni i inne niespodzianki!

Kilka nowości czeka kibiców odwiedzających Stadion Miejski przy ulicy Parkowej 8 w Jaworze przy okazji meczów pierwszego zespołu Kuźni w klasie okręgowej.

Na nadchodzącą rundę wiosenną są już dostępne karnety na spotkania drużyny! W drugiej części kampanii 2016/2017 MRKS zagra przed własną publicznością aż dziewięciokrotnie. Kupując na każdy pojedynek bilet, kibic musiałby wydać 27 złotych. Z kolei koszt karnetu to 22 złote. 

Będą one imienne i numerowane. Nabyć będzie je można między innymi w najbliższy weekend w hali przy ulicy Wiejskiej, podczas turniejów dla młodzików i żaków z cyklu JAKO Javoria Cup (w sobotę i niedzielę od godziny 9:00), przy stoliku sędziowskim. O innych sposobach dystrybucji poinformujemy niebawem. Ponadto wszyscy ich posiadacze w ostatnim meczu sezonu wezmą udział w losowaniu koszulki jaworskiej Kuźni. 

Jednak to nie koniec nowości. Podczas spotkań przy Parkowej 8 osoby zakupujące bilet wstępu oraz posiadacze karnetów otrzymają biuletyn meczowy, a w każdym będzie znajdował się kupon. Wszyscy, którzy zbiorą komplet dziewięciu kuponów, na koniec sezonu dostaną niespodziankę. Każdy kto chce nabyć gadżety Kuźni w postaci szalika i/lub kubka będzie miał okazję uczynić to w najbliższych dniach na turnieju JAKO Javoria Cup.

Kuźnia Jawor Stadion Miejski karnety bilety wejściówki pamiątki klubowe runda wiosenna sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.