Kontrakty dla utalentowanych juniorów Miedzi

Kontrakty dla utalentowanych juniorów Miedzi
Fot. dolny-slask24h.pl

Miedź Legnica podpisała cztery profesjonalne kontrakty piłkarskie z utalentowanymi juniorami Akademii Piłkarskiej Miedzi.

W ten sposób doceniamy najbardziej uzdolnionych, młodych graczy i pokazujemy, że bardzo liczymy na nich w przyszłości – podkreśla Martyna Pajączek, prezes zarządu legnickiego klubu. 

Wszyscy młodzi gracze, którzy parafowali swoje pierwsze w życiu profesjonalne umowy, występują na co dzień w drużynie juniorów młodszych Miedzi, która w bieżącym sezonie wygrała rozgrywki na Dolnym Śląsku i reprezentuje nasze województwo w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.

Są to zawodnicy urodzeni w roku 2000: Szymon Cukier i Filip Śliwiński oraz w 2001 roku: Maciej Kaczmarkiewicz i Igor Lewandowski. Ten ostatni ma już nawet na koncie powołania do reprezentacji Polski U-16! Wszyscy czterej są uzdolnionymi i perspektywicznymi zawodnikami, którzy dodatkowo uczą się w Szkole Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica, gdzie osiągają dobre wyniki w nauce.

Miedź od jakiegoś czasu inwestuje w przyszłość i nagradza najlepszych, perspektywicznych juniorów profesjonalnymi kontraktami. Są to zawodnicy wyróżniający się na tle swoich rówieśników, na których klub bardzo liczy w przyszłości – za jakiś czas mogą oni stanowić o sile pierwszej drużyny Miedzi. 

Miedź Legnica Akademia Piłkarska Miedzi SMS Miedź Legnica juniorzy utalentowani Szymon Cukier Filip Śliwiński Maciej Kaczmarkiewicz Igor Lewandowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.