Filharmonia Dowcipu

V Półmaraton Jeleniogórski już 1 maja

V Półmaraton Jeleniogórski już 1 maja
Zdjęcie ilustracyjne

To już niebawem – drugi raz w swojej historii Półmaraton Jeleniogórski wybiegnie z Cieplic w kierunku Karkonoszy. 1 maja organizatorzy zapraszają do rywalizacji na atestowanej trasie półmaratonu i do udziału w biegu na dystansie 10 km.

Malownicza trasa i piękne widoki są pewne – dobrze by było gdyby znów, jak w ubiegłym roku, dopisała pogoda. Start i meta obu biegów usytuowane są w samym sercu Cieplic – Zdroju – na Placu Piastowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, przez który wiodą ostatnie metry biegu. Znów wszystko odbędzie się na jednej dużej pętli, na pięknej trasie z widokiem na Karkonosze.

Cały czas można się jeszcze zapisać do startu w zawodach, a wszystkie szczegóły dotyczące imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://superbieg.pl.

Do 30 kwietnia włącznie obowiązuje obniżona opłata startowa – zgłaszając się w tym terminie, zapłacimy za start tylko 50 PLN (plus 10 PLN jednorazowej opłaty za numer startowy do wykorzystania na wszystkich biegach cyklu Runner's World Super Bieg).

W dniu startu również jeszcze można zgłosić się do udziału w biegu, płacąc w biurze zawodów 70 PLN + 10 PLN za numer. Jeśli ktoś już w tym roku pobiegł w RWSB, przyjeżdża do Jeleniej z własnym numerem startowym.

Na wszystkich zawodników na mecie czekają pamiątkowe medale, ciepły posiłek i dyplomy z wynikiem, miejscem i czasem. Nagrody rzeczowe czekają na pierwsze trójki w kategoriach OPEN.

Bieg wchodzi w skład cyklu Runner's World Super Bieg, jest więc kolejną okazją do zdobywania punktów w klasyfikacji generalnej. Każdy kto dopiero w Jeleniej Górze zadebiutuje w RWSB, otrzyma w pakiecie pamiątkową koszulkę. To już trzeci bieg cyklu, więc będzie można zgarnąć w pakiecie startowym skarpetki biegowe (za trzeci start) lub worek na buty (za drugi start).

Warto kolekcjonować starty w RWSB, bo kolejne upominki już czekają w kolejce: kubki, buffy, opaski kompresyjne, czapki, pasy na bidon i torby sportowe.

Biuro zawodów będzie czynne w miejscu startu na Placu Piastowskim już w niedzielę 30 kwietnia od godz. 17:00 do 20:00. W dniu startu zapisy i wydawanie pakietów startowych zaczyna się od godz. 8:00. Start o godzinie 11:00.

Następny bieg cyklu już 7 maja w Polanicy – Zdroju, a zawody te rozpoczną serię biegów górskich.

V Półmaraton Jeleniogórski Jelenia Góra

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.