Rajd „Kaczawskie Wędrowanie Do WoLi”

Rajd „Kaczawskie Wędrowanie Do WoLi”
Plakat

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” oraz Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych z Wojcieszowa zapraszają na Rajd „Kaczawskie Wędrowanie Do WoLi”. Rajd rusza 21 maja br. – zbiórka w 3 miejscach startu o godz. 10.

Rajd odbywa się na szlakach i bezdrożach Gór i Pogórza Kaczawskiego. Celem rajdu jest popularyzacja walorów turystycznych i krajoznawczych Krainy Wygasłych Wulkanów oraz integracja i aktywizacja mieszkańców z obszaru LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Uczestnicy rajdu mają do wyboru trzy trasy rajdowe:

I trasa – Dobków – Leśny Staw – Dobków

II trasa - Wojcieszów – Leśny Staw – Wojcieszów

III trasa - Lipa – Leśny Staw – Lipa

Informujemy, że ok. godz. 12.00 - 14.00 na mecie rajdu – nad Leśnym Stawem odbędzie się podsumowanie rajdu przy wspólnym ognisku, podczas którego zostaną przeprowadzone konkursy wiedzy o Krainie Wygasłych Wulkanów. Planowany czas powrotu – ok.godz. 17.00.

Wszystkich uczestników obowiązuje Regulamin Rajd oraz przepisy o prawidłowym zachowaniu się w lasach, rezerwatach, ruchu drogowym itp.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Dojazd do miejscowości będących punktami startowymi we własnym zakresie. Uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie.

Organizatorzy zapewniają przewodników na trasach rajdu oraz poczęstunek na ognisku.

Zgłoszenia udziału w rajdzie przyjmowane będą do 18 maja 2017r. w Stowarzyszeniu LGD Partnerstwo Kaczawskie, mailem: lgd.kaczawskie@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń!

UWAGA! W wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych rajd może zostać odwołany.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora.

LGD Partnerstwo Kaczawskie Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych z Wojcieszowa Kaczawskie Wędrowanie Do WoLi rajd Kraina Wygasłych Wulkanów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.