Filharmonia Dowcipu

Moc atrakcji dla najmłodszych z okazji DNIA DZIECKA przed niedzielnym meczem!

Moc atrakcji dla najmłodszych z okazji DNIA DZIECKA przed niedzielnym meczem!

Już wkrótce świętować będziemy Dzień Dziecka. Z tej okazji, niedzielny mecz Betard Sparty Wrocław z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa będzie miał specjalną oprawę.

Na najmłodszych kibiców na Nowym Olimpijskim, których klub zaprasza już od godz. 13, czekać będzie cała masa atrakcji i wyjątkowych niespodzianek. Na pergoli Stadionu Olimpijskiego będą czekać na nich i ich rodziców wyjątkowe atrakcje. Wśród nich m.in. robot – saper, wojskowy Hummer, policyjny radiowóz czy wóz strażacki. Każdy mały fan motoryzacji będzie z pewnością usatysfakcjonowany.

Dzieci będą mogły poszaleć do woli na trampolinach, dmuchańcach i zjeżdżalniach. Przed samym meczem będzie natomiast okazja do wymalowania twarzy w klubowe barwy i zrobienia sobie niepowtarzalnej „spartańskiej” fryzury z żółto-czerwonymi warkoczykami. Ponadto, podczas Dnia Dziecka z Betard Spartą Wrocław będzie działało specjalne stanowisko do oznakowania rowerów. Młodzi kibice będą mogli również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria kibica.

Tuż po zakończeniu rywalizacji na torze, na pergoli, obok bramy maratońskiej odbędzie się natomiast spotkanie z zawodnikami, na którym będzie można zdobyć autograf żużlowców Betard Sparty Wrocław na kartach programu zawodów oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie z żużlowcami.

Na Dzień Dziecka z Betard Spartą Wrocław zapraszają Sponsorzy tego wydarzenia: Betard, Arad,  Partner, Smartex, 123drukuj.pl, Dragon, Opal, Toi-Toi, Savi System, ASC-Pro, Wicar Taxi, Płomyk, Entrack-Pol, S&A Sernice, Tox Pressotechnik, Inż.-Geo, Krajewski Konstrukcje oraz WTS Sparta Wrocław i MCS.

Betard Sparta Wrocław ekstraliga Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa dzień dziecka runda zasadnicza sezon 2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.