Mroczkowski: Nie lekceważyliśmy żadnego rywala

Mroczkowski: Nie lekceważyliśmy żadnego rywala

Trener Sandecji po porażce w Legnicy zauważał, że końcówka sezonu była dla niego dobrym momentem na przetestowanie szerokiej kadry.

Wyczekiwany koniec dla nas. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Jesteśmy trzy tygodnie po awansie, w związku z tym też trochę inaczej pracujemy. Możemy pozwolić sobie na różne ustawienia i z tego korzystamy. Absolutnie nie lekceważyliśmy żadnego rywala, z którym graliśmy, gdy potwierdziliśmy awans. Ale był to dla nas czas na to, by przekonać się jak ta kadra jest wartościowa i to wykorzystaliśmy. Na pewno dużo było pracy i był to fajny moment, ale teraz wiemy dobrze, że przed nami jeszcze więcej trudnych zadań. Już mocno pracujemy. Krótka przerwa, urlop dwa tygodnie i praktycznie od nowa przygotowania. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie, na pewno ten mecz lepiej wyglądał w pierwszej połowie. W drugiej było trochę więcej bałaganu, ale też zmiany które robimy powodują swoje. Tym się absolutnie nie usprawiedliwiamy. Jesteśmy na pewno źli, że przegraliśmy, ale też dla nas jest to korzystny moment, żeby w meczach o stawkę ocenić naszą kadrę - mówił Radosław Mroczkowski, szkoleniowiec Sandecji.

Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz Radosław Mroczkowski trener Sandecji sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.