Wrocławianki zagrają w ORLEN Lidze

Wrocławianki zagrają w ORLEN Lidze
Fot. Impel Wrocław

W ostatnim czasie w mediach pojawiały się spekulacje co do przyszłości dolnośląskiego klubu. Włodarze Volleyball Wrocław S.A. zapewniają, iż zespół zostanie zgłoszony do rozgrywek.

Tuż po zakończeniu minionego sezonu Grupa Impel ogłosiła wycofanie się z finansowania profesjonalnej siatkówki. Działacze Volleyball Wrocław S.A. przekonują, że nie ma zagrożenia związanego z niewystąpieniem wrocławskiej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej i walce o Puchar Polski. Ponadto zapowiadają, iż wkrótce podane zostaną istotne informacje dotyczące klubu i nowobudowanej drużyny. Obecnie trwają natomiast prace związane z budową budżetu na rozpoczynający się w październiku sezon.

Tymczasem klub dziękuje wszystkim siatkarkom, które w sezonie 2016/2017 reprezentowały biało-zielone barwy, gdyż z końcem maja wygasły kontrakty zawodniczek. Przypomnijmy, że Impelki zakończyły sezon na czwartym miejscu przegrywając rywalizację o brąz z Developresem Rzeszów. Wcześniej, drugie po sezonie zasadniczym, podopieczne trenera Marka Solarewicza przegrały półfinałowy bój z Budowlanymi Łódź.

Klub dziękuje za trud, który siatkarki włożyły w codzienne treningi i mecze, jednocześnie życząc powodzenia i kolejnych siatkarskich wyzwań w nowych miejscach. Podziękowania płyną także w stronę sztabu szkoleniowego, w którym również pojawią się roszady. 

Impel Wrocław Grupa Impel Volleyball Wrocław S.A. budżet klubu sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.