Kolejni piłkarze opuszczają Śląsk

Kolejni piłkarze opuszczają Śląsk
Kamil Biliński znalazł się w grupie piłkarzy opuszczających Śląsk. Fot. Paweł Sasiela

Kamil Biliński oraz Paweł Zieliński nie są już piłkarzami Śląska Wrocław. Wygasające umowy obu zawodników nie zostaną przedłużone.

Popularny "Bila" to wychowanek Śląska. W zielono-biało-czerwonych barwach rozegrał dokładnie 100 meczów, w których zdobył 21 bramek. Z wrocławskim klubem wywalczył Puchar Ekstraklasy oraz sięgnął po tytuł króla strzelców Młodej Ekstraklasy. W minionym sezonie napastnik strzelił 11 goli, czym solidnie przyczynił się do utrzymania WKS-u w LOTTO Ekstraklasie. 

Paweł Zieliński dołączył do WKS-u w lutym 2014 roku, przychodząc ze Ślęzy Wrocław. Defensor dał się poznać jako solidny obrońca, który nie bał się ciężkiej pracy. Zapisał na swoim koncie 95 spotkań dla Śląska oraz jedno trafienie (przeciwko Pogoni Szczecin).

Wcześniej z wrocławskim klubem pożegnali się Mariusz Pawełek, Peter Grajciar, Ostoja Stjepanović, kończący wypożyczenia Mateusz Lewandowski, Łukasz Zwoliński, Aleksandar Kovacević, Alvarinho oraz Joan Roman. Ponadto zespół opuści Ryota Morioka, który podpisał kontrakt z belgijskim Waasland-Beveren. W przerwie letniej w klubie ze stolicy Dolnego Śląska dojdzie do poważnych zmian.

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.