Filharmonia Dowcipu

Reprezentantka Polski we Wrocławiu

Reprezentantka Polski we Wrocławiu

Tamara Kaliszuk w przyszłym sezonie występować będzie we wrocławskim zespole.

Przyjmująca przygodę z siatkówką rozpoczęła w Elblągu, ale największe sukcesy w siatkówce młodzieżowej świętowała z drużyną Gedani Żukowo. Nim trafiła do najwyższej klasy rozgrywkowej zagrała m.in. w zespołach z Polic i Aleksandrowa Łódzkiego. Ostatnie trzy lata spędziła w Tauronie MKS Dąbrowa Górnicza, z którym zajmowała wysokie lokaty w Orlen Lidze. 

- Zdecydowałam się na Impel Wrocław, bo jest to profesjonalny klub z ciekawą historią. Co roku zespół imponował dobrym przygotowaniem i ich gra naprawdę mnie się podobała. Duża w tym zasługa sztabu szkoleniowego i cieszę się, że będę mieć okazję współpracy z nimi. Wierzę, że będąc w zespole Impela rozwinę się i że stworzymy naprawdę fajny zespół – mówi Tamara Kaliszuk.

Kaliszuk została powołana do szerokiej kadry Polski na obecny sezon reprezentacyjny. Celem drużyny Jacka Nawrockiego jest wysokie miejsce podczas jesiennych mistrzostw Europy, jednak już w lipcu siatkarki czeka gra w World Grand Prix.

- Dużym atutem Tamary jest jej doświadczenie nie tylko w Orlen Lidze, ale także na arenie międzynarodowej, zdobywane podczas gry w reprezentacji Polski. Cieszę się, że Tamara wybrała nasz klub i witamy ją we Wrocławiu. Mam nadzieję, że tak nasz klub, jak i nasze miasto przypadną jej do gustu i będziemy mogli wspólnie cieszyć się z kolejnych sukcesów – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Impel odsłania kolejne karty jeśli chodzi o skład na najbliższy sezon. W zespole zagra Iga Chojnacka, Aleksandra Trojan, Valerie Nichol, Weronika Wołodko, Julia Szczurowska, Magdalena Wawrzyniak, Maria Stenzel, Natalia Murek oraz Tamara Kaliszuk.

Tamara Kaliszuk Impel Wrocław transfery

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.