Stowarzyszenie Libertariańskie prezentuje mapę wydatków Wrocławia

Stowarzyszenie Libertariańskie prezentuje mapę wydatków Wrocławia

Przygotowana przez stowarzyszenie mapa ma na celu przedstawić wszystkie wydatki miasta w przystępnej formie graficznej.

Obecni na prezentacji będą mogli dowiedzieć się na co w roku 2016 były wydawane miejskie pieniądze. Mapa została sporządzona na podstawie sprawozdania rocznego z wykonania budżetu.

Prezentacja odbędzie się 27 czerwca 2017, we wtorek o godzinie 17:00 w Kawiarni Literatka (Rynek 56/57, Wrocław). Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenie otwarte dla każdego chętnego.

Osoby, które nie będą mogły przybyć mogą skorzystać z relacji na żywo umieszczonej na oficjalnym profilu na Facebooku (www.facebook.com/libertarianie.wroclaw/). Więcej informacji również można znaleźć właśnie tam.

Wrocławscy libertarianie już od trzech lat organizują tego rodzaju prezentacje pozwalające zapoznać się sytuacją finansową miasta.

 

Stowarzyszenie Libertariańskie łączy ludzi ceniących wolność i chcących działać na rzecz swobód obywatelskich. Celem organizacji jest promowanie poglądu, że swoboda ludzkiego działania powinna być ograniczona wyłącznie wolnością drugiego człowieka. Stowarzyszenie organizuje spotkania pozwalające chętnym zapoznać się z ideą libertarianizmu.

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.