Patrycja Kamola i jej muzyczni przyjaciele zapraszają do Rest & Cafe Vincero

Patrycja Kamola i jej muzyczni przyjaciele zapraszają do Rest & Cafe Vincero

31 sierpnia rusza nowy projekt muzyczny wokalistyki i legniczanki - Patrycji Kamola, która tym razem rozpoczyna cykl koncertów pod pseudonimem artystycznym „PatiKa”.

„Nadejdzie lepszy czas” to tytuł singla zapowiadającego moją drugą solową płytę - mówi Patrycja Kamola - wokalistka, kompozytorka i liderka nowego projektu muzycznego PatiKa. - Tytuł ten, posiada dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ coś musi się przełamać, zmienić, a nawet zniszczyć zanim nadejdzie coś nowego. Zawsze pragnęłam połączyć muzykę popową, bluesową i funky, a wiele sytuacji w moim życiu potoczyło się właśnie w imię burzenia czegoś i odrzucania zastanych rzeczy.

Aby pokazać się z nowej, całkiem odmiennej strony, musiałam zmienić nie tylko muzyków, ale również stylistykę muzyczną, w której do tej pory się poruszałam. Tak naprawdę różnorodna przestrzeń artystyczna osiągnięta przeze mnie w projekcie PatiKa, nie ma zamkniętego charakteru i stwarza możliwość budowania nowego rodzaju muzycznej relacji z publicznością. Projekt PatiKa to muzyczna podróż po wielu gatunkach muzycznych za sprawą mojego głosu i moich kompozycji, w których gitarowe brzmienie - Łukasza Parlickiego, klawiszowe wstawki - Jakuba Gościniaka, głęboki bas - Michała Kuźnickiego i rytmiczna wrażliwość - Jarka Marszałka, tworzą jedną całość. Ten projekt, to mój eksperyment z nowymi, muzycznymi pejzażami, niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi, a jednocześnie nadal to dzieło muzyki rozrywkowej. Na moich koncertach chcę pokazać szerokie spektrum tematyczne i gatunkowe, a to dopiero początek muzycznych poszukiwań z PatiKa – dodaje Patrycja Kamola.

Zapraszamy 31 sierpnia o godzinie 19:00 do Rest & Cafe Vincero, ul. Przybosia 5 w Legnicy, na muzyczną ucztę dla każdego. Wstęp wolny!

PatiKa Patrycja Kamola Nadejdzie lepszy czas Rest & Cafe Vincero

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.