Piłka na Orbicie – Futsal Masters 2017

Piłka na Orbicie – Futsal Masters 2017

Zacięta walka, dynamiczna gra i drużyny ze światowego topu – to czeka na miłośników futsalu, i wszystkich chcących zaznać sporej dawki sportowych emocji, podczas turnieju Futsal Masters.

Od 31 sierpnia do 3 września we wrocławskiej Hali Orbita będzie się grało! To już trzecia edycja Futsal Masters – największego futsalowego turnieju w Polsce, którego organizatorem jest KS Orzeł Futsal. Sukcesy poprzednich motywują do zrealizowania w naszym kraju najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie poza sezonem.

Ogromne sportowe emocje, wśród nawet blisko trzech tysięcy kibiców, będzie można przeżyć od 31 sierpnia do 3 września (czwartek-niedziela) w Hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 34. Pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 14:00, a uroczyste otwarcie turnieju nastąpi o 20:00.

 

Grę na najwyższym poziomie zapewnią drużyny z polskiej i europejskiej czołówki:

1. FC Barcelona Lassa – hiszpańska marka sportowa, o której trudno w świecie piłki nie słyszeć, jeden z najlepszych klubów futsalowych na świecie.

2. Napoli Calcio a 5 – jedna z najlepszych włoskich drużyn futsalowych, w składzie której aż roi się od reprezentantów Włoch, Brazylii, czy Argentyny.

3. FK Era-Pack Chrudim – mistrz Czech 2016-17 , jedna z najlepszych drużyn futsalowych w europie, uczestnik Futsal CUP – futsalowej Ligi Mistrzów.

4. Ilves FS Tampere – najbardziej utytułowana drużyna futsalowa Finlandii, której kapitanem jest Juha-Pekka Torvinen – zawodnik z największą liczbą spotkań w reprezentacji Finlandii.

5. Rekord Bielsko-Biała – aktualny Mistrz Polski, jedna z najlepszych polskich drużyn futsalowych, dominują w niej zdolni wychowankowie, wspierani przez czołowych zawodników z Czech i Ukrainy.

6. Lex Kancelaria Słomniki – beniaminek Futsal Ekstraklasy, może okazać się czarnym koniem przyszłego sezonu i turnieju.

7. S.C. Sokol Khmelnitsky – drużyna ukraińskiej Ekstraklasy Futsalu.

8. KS Orzeł Futsal - gospodarz, drużyna występująca w 1 Polskiej Lidze Futsalu, której trenerem jest Hiszpan Jesus Lopez Garcia, były zawodnik Hiszpańskiej Ligi Futsalu.
W składzie Orła występuje również najlepszy polski bramkarz, reprezentant kraju – Maciej Foltyn – oraz kilku młodych, zdolnych zawodników.

Andrzej Szłapa, trener Rekordu Bielsko-Biała: – To dla nas wyróżnienie, że zostaliśmy zaproszeni drugi rok z rzędu. Chcemy udowodnić, że jesteśmy mocni, i tym razem powalczyć
o wygraną.

Antti Teittinen, trener Ilves FS Tampere: – Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w turnieju
i czekamy na niego ze zniecierpliwieniem. Odkąd zobaczyliśmy listę drużyn, wiemy, że rozgrywki będą na światowym poziomie.

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. W ciągu trzech dni będą w nich rywalizowały między sobą, by w niedzielę walczyć o siódme, piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

Bilety są już dostępne na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/futsal/. Karnety jednodniowe są dostępne już od 5 zł, a turniejowe od 20 zł.

Futsal Masters 2017 Wrocław Hala Orbita KS Orzeł Futsal

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.