Mystkowski w Miedzi

Mystkowski w Miedzi

Kolejny piłkarz Jagiellonii Białystok został wypożyczony do Legnicy. 19-letni Przemysław Mystkowski wzmocni konkurencję wśród młodzieżowców po kontuzji Michała Bartkowiaka w meczu ze Stalą Mielec.

Reprezentant Polski U-19 ma na koncie 35 występów i bramkę w ekstraklasie. Ponadto młody zawodnik zdążył już zagrać w 4 meczach Ligi Europejskiej. Najbliższy rok utalentowany wychowanek Jagiellonii spędzi na wypożyczeniu w Miedzi.

Mystkowski to lewonożny, ofensywny piłkarz. Może występować na skrzydle, jak i w środku pomocy. Na koncie ma 11 występów w juniorskich reprezentacjach Polski (od U-16 do U-19). 

– Bardzo chciałem tego zawodnika, ponieważ pasuje do naszej filozofii gry i podniesie i tak już wysoki poziom sportowy naszej drużyny. Obserwowałem go od dawna, długo z nim rozmawiałem o moich oczekiwaniach i jego roli w zespole. Najważniejsze dla mnie, że on bardzo chciał trafić do Miedzi i nam pomóc – mówi trener Dominik Nowak

W meczu Ligi Europy pomiędzy Jagiellonią a Gabalą Mystkowski doznał kontuzji stawu skokowego. – Problemy zdrowotne są już za nim i jest w pełnym treningu – dodaje trener Miedzi. Zawodnik od piątku będzie trenował z drużyną Miedzi. 

Miedź Legnica transfery wzmocnienia Przemysław Mystkowski sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.