Ligę Siatkówki Kobiet zaczną 16 października

Ligę Siatkówki Kobiet zaczną 16 października

Do startu nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pozostał nieco ponad miesiąc. Impel Wrocław zainauguruje rozgrywki w poniedziałek, 16 października, meczem z Enea PTPS Piła.

Impel Wrocław intensywnie przygotowuje się do sezonu Ligi Siatkówki Kobiet, bo taką nazwę będzie nosiła w nadchodzącym czasie ekstraklasa siatkarek. Wszystko za sprawą odejścia tytularnego sponsora – PKN Orlen. Ostatni miesiąc wrocławianki wykorzystają na sprawdzenie swoich umiejętności – oprócz treningów czeka je także seria meczów kontrolnych.

Wszystko po to, by udanie rozpocząć LSK. Inauguracyjne spotkanie Impelek odbędzie się w poniedziałek 16 października w Hali Orbita. Początek o godzinie 18:00. Do Wrocławia przyjedzie wtedy zespół Enea PTPS Piła.

Sprzedaż biletów na to spotkanie wystartuje w najbliższym czasie. Obecnie można zakupić całosezonowe karnety, na które trwa promocja. Ceny poszczególnych wejściówek zostały obniżone o 20%. Promocja trwa jeszcze dwa dni – kończy się 15 września.

Impel Wrocław Impelki Liga Siatkówki Kobiet inauguracja ligi sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.