Złotoryja: Policja zatrzymała wandala, który zniszczył drzwi i szybę w sklepie

Złotoryja: Policja zatrzymała wandala, który zniszczył drzwi i szybę w sklepie
Fot. KPP Złotoryja

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat może grozić 23-letniemu mieszkańcowi Wilkowa, który zniszczył drzwi oraz stłukł szybę wystawową w jednym ze sklepów w Złotoryi.

Mężczyzna już następnego dnia został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. 23-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia a o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.
W niedzielny poranek oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi otrzymał zgłoszenie, że w jednym z dyskontów w Złotoryi zostały uszkodzone szklane drzwi wejściowe oraz stłuczona szyba wystawowa. Straty oszacowano na kwotę ponad 1 tysiąca złotych.

W wyniku czynności operacyjnych oraz na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, już następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego ustalili a następnie zatrzymali podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec pobliskiego Wilkowa. Mężczyźnie przedstawiono zarzut zniszczenia mienia, za który grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. Dominika Kwakszys

Powiat Złotoryjski Złotoryja szyba drzwi sklep

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.