Filharmonia Dowcipu

Patrycja Kamola wystąpiła w Sky Pub Legnica

Patrycja Kamola wystąpiła w Sky Pub Legnica

Występowała z Jennifer Batten - gitarzystką Michaela Jacksona i z Mike Russelem - zdobywcą Grammy. Do współpracy zaprosiła Jacka J.J Jagusia - jednego z najlepszych gitarzystów bluesowych w Polsce, a w piątek wystąpiła w Sky Pub Hotelu Gwarna.

Mój drugi solowy album, którego zapowiedzią jest promowany obecnie singiel „Nadejdzie lepszy czas”, łączy muzykę popową, bluesową i funky - mówi Patrycja Kamola - wokalistka, kompozytorka i liderka nowego projektu muzycznego PatiKa. - Koncert w Sky Pub Legnica był okazją, by pokazać się publiczności z nowej, całkiem odmiennej strony. Moim zamierzeniem było zmienić stylistykę muzyczną, w której do tej pory się poruszałam, czyli mój ukochany jazz i zbudować nowy rodzaj muzycznej relacji z publicznością. Obok mnie na koncercie wystąpili: perkusista - Jarosław Marszałek, gitarzysta - Łukasz Parlicki, pianista - Jakub Gościniak i basista - Michał Kuźmicki. Pop, funky i rock, który obecnie promuję na scenie, to moja nowa twarz wymagająca ode mnie wielu zmian. To podróż po wielu gatunkach muzycznych i mój eksperyment z niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi zupełnie obiegającymi od tego co prezentuję na swojej pierwszej płycie. Projekt PatiKa, który jest równocześnie moim scenicznym pseudonimem, to czekające nas w najbliższym czasie 10 koncertów w największych klubach muzycznych całej Polski. Cieszę się, że na trzecim moim koncercie promocyjnym był podobnie jak poprzednio, komplet publiczności i wielu moich przyjaciół oraz fanów - dodaje Patrycja Kamola.

PatiKa Patrycja Kamola Sky Pub Legnica koncert

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.