Filharmonia Dowcipu

Wykład: prof. Stephen Baskervill "Rosnąca rola państwa w życiu rodziny"

Wykład: prof. Stephen Baskervill

Instytut na rzecz kultury prawnej „Ordo Iuris” oraz wrocławski Oddział Katolickiego Stow. „Civitas Christiana” zapraszają na spotkanie z prof. Stephenem Baskervillem, który przedstawi temat „Rosnąca rola państwa w życiu rodziny”.

Początek w czwartek 21 września o godz. 13:30 w siedzibie wrocławskiego Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, przy ul. Kuźniczej 11-13 (sala klubowa na I p.).

Kilka słów o prelegencie:
Professor of Government w Patrick Henry College oraz Research Fellow w Howard Center for Family, Religion, and Society w Independent Institute. W latach 2015-2016 stypendysta Fulbrighta na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz w Moskwie. Sprawował także funkcję wykładowcy na Palacky University w Ołomuńcu (1991-1997), łącząc ją z prezesem Departamentu Studiów Europejskich. Opublikował „Taken Into Custody The War against Fathers, Marriage, and the Family”(Cumberland House, 2007), w planach znajduje się kolejna książka „The New Politics of Sex: The Sexual Revolution and Civil Liberty”, która wyjdzie nakładem wydawnictwa Angelico Press.

Civitas Christiana wykład prof. Stephen Baskervill państwo rodzina

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.