Filharmonia Dowcipu

Wspólne treningi Impela z Dresdner SC. Sparing otwarty dla kibiców

Wspólne treningi Impela z Dresdner SC. Sparing otwarty dla kibiców

Impel Wrocław szykuje się do kolejnego przedsezonowego sparingu. Tym razem poprzedzony będzie wspólnymi treningami z sobotnim sparingpartnerem – zespołem Dresdner SC.

W ubiegły piątek Impel Wrocław rozegrał pierwszy przedsezonowy sparing. Nietypową grę pierwsi szkoleniowcy uznali za udaną, a wnioski ze spotkania mają pomóc w jeszcze lepszym przygotowaniu zespołu do startu rozgrywek.

Tym razem wrocławianki zmierzą się z rywalem z zagranicy. Do Wrocławia przyjedzie doskonale znana kibicom niemiecka drużyna Dresdner SC. W pierwszym etapie Impelki będą trenować wspólnie z Niemkami. To nastąpi w czwartek i piątek. W sobotę natomiast zostanie rozegrany sparing, który będzie ukoronowaniem trzydniowych treningów.

- W kolejnym tygodniu treningów zaplanowaliśmy trzy dni treningowo-sparingowe z zespołem z Drezna. Będziemy mieli okazję do rozegrania dwóch wspólnych treningów i jednego meczu sparingowego z udziałem kibiców. To dla nas świetna okazja do gry z zespołem zagranicznym, który nie gra w LSK, ale od lat prezentuje bardzo dobry poziom gry. Wymagania podczas kolejnych tygodni przygotowań idą mocno w górę. To dobrze, bo chcemy zobaczyć jak nasze zawodniczki zaprezentują się z mocnym przeciwnikiem – mówi Marek Solarewicz, trener Impel Wrocław.

Sparing pomiędzy Impelem Wrocław a Dresdner SC zostanie rozegrany w sobotę 23 września o godzinie 17:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Tydzień później nastąpi rewanż. Impelki wyjadą do Drezna, gdzie wezmą udział w kolejnych meczach kontrolnych. 

Impel Wrocław Dresdner SC okres przygotowawczy sparing mecz kontrolny sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.