Jan Urban: Oby tak dalej...

Jan Urban: Oby tak dalej...

Szkoleniowiec Śląska po ograniu lidera LOTTO Ekstraklasy nie krył zadowolenia z faktu, że trybuny pilczyckiego giganta coraz szczelniej się wypełniają. Tak grający piłkarze WKS-u nie powinni mieć obaw o frekwencję na Stadionie Wrocław.

- Początek nie zapowiadał, że ten mecz skończy się 2:0 dla nas. Źle weszliśmy w spotkanie, a dobrze - przez te pierwsze pięć minut - Lech Poznań. Natomiast później, można powiedzieć, graliśmy to na co nas stać. Bardzo ważna druga bramka, do szatni. Bardzo sprytnie wywalczył rzut karny "Kosa". Pierwsza połowa była lepsza niż druga, w której chcieliśmy zamknąć środek. W pierwszej połowie Lech miał tam przewagę. W drugiej wyszło nam to bardzo dobrze, bo zawęzili pole gry zarówno "Kosa", jak i Robert Pich. Dało się odczuć, że nie mieli za bardzo pomysłu na stworzenie sytuacji brakowych i praktycznie ich nie było w drugiej połowie ze strony Lecha Poznań. Fajnie, bo przychodzi coraz więcej kibiców. Wydaje mi się, że podoba im się to co zespół prezentuje. Oby tak dalej - mówił Jan Urban.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Lech Poznań Stadion Wrocław frekwencja runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.