Internetowe Rewolucje Google we wrocławskim Idea Hub

Internetowe Rewolucje Google we wrocławskim Idea Hub

Ponad 7 tysięcy przeszkolonych firm i 1,3 tys. indywidualnych konsultacji biznesowych w całej Polsce – to dotychczasowy bilans, którym może pochwalić się tegoroczna edycja Internetowych Rewolucji Google. Jednak akcja nadal trwa!

Każdy przedsiębiorca, a także osoba planująca rozpoczęcie przygody z własnym biznesem może już 27 września odwiedzić wrocławski Idea Hub, by dowiedzieć się, jak z sukcesem wprowadzić rozwiązania internetowe do swojej działalności.

Zlokalizowana przy Rynku Wrocławskim przestrzeń Idea Hub od początku swojego istnienia oferuje przedsiębiorcom szkolenia wspierające ich w prowadzeniu własnego biznesu. Najbliższe warsztaty organizowane we współpracy z projektem Internetowe Rewolucje Google we wrocławskim coworku przybliżą uczestnikom kwestie związane z obecnością firmy w sieci, a także pomogą im dokładnie przeanalizować działania dotychczas prowadzone w Internecie.

Okoliczni mieszkańcy nie mają pojęcia o istnieniu Twojego biznesu? Nie wiesz w jaki sposób przedstawić swoją ofertę na urządzeniach mobilnych? Bez efektu szukasz klientów na rynkach zagranicznych? – przyjdź na spotkanie i zdobądź cenną wiedzę. Jak wynika z badań, aż 94% przeszkolonych przedsiębiorców było usatysfakcjonowanych ze szkolenia. Natomiast 9 na 10 zadeklarowało, że informacje uzyskane na warsztatach przyczynią się do zwiększenia efektywności firmy w przyszłości.

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł zapisać się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji. Dedykowany ekspert udzieli bezpłatnego wsparcia: pomoże przeanalizować potrzeby firmy i jej dotychczasowe działania w internecie, weźmie udział w tworzeniu indywidualnego planu działania oraz doradzi w jaki sposób go wdrożyć.

Wszyscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie marketingu internetowego, rejestrując się na stronie: https://events.withgoogle.com/internetowe_rewolucje_dla_firm/.

Najbliższe spotkanie z cyklu Internetowe Rewolucje odbędzie się 27.09.2017 r. o godzinie 17.00 w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72. Udział jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona do 12 osób, obowiązuje kolejność zapisów. Zgłoszeń można dokonywać przez stronę: https://internetowerewolucjewideahub1.evenea.pl/.

Idea Hub Internetowe Rewolucje Google

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.