Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze

Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze

Za nami 9. Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze.

Do 9. edycji konkursu zgłosili się podopieczni z 20 Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z całego Dolnego Śląska, tj. Dzierżoniowa, Lwówka Śląskiego, Trzebnicy, Chojnowa, Legnicy, Kowar, Strzegomia, Bolesławca, Wałbrzycha, a także Jawora.

Tradycyjnie, uczestnicy zaprezentowali się w trzech kategoriach: solo, para i grupa. W kategorii solo najlepiej zatańczyła Aleksandra Mandryga z WTZ z Trzebnicy, drugie miejsce zajął Adam Nadolski z WTZ z Kowar, a trzecie Paweł Przygodz z WTZ z Dobroszyc. W kategorii para najlepiej zatańczyli Władysława Szmołda i Arkadiusz Makuła z jaworskiego Ośrodka Wsparcia, drugie miejsce zajęli Monika Uchańska i Adrian Pas z WTZ z Świdnicy, a trzecie Emilia Mielczarek i Karol Dyjak z WTZ z Dobroszyce. Natomiast wsród grup najlepszą okazała się grupa z WTZ z Dobroszyce, drugie miejsce zajęła grupa z WTZ z Trzebnicy, a trzecie ŚDS z Chojnowa.

Fotorelacja dostępna na stronie legnica24h.pl lub jawor24h.pl

Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych Jawor

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.