Filharmonia Dowcipu

Interesujesz się fotografowaniem – weź udział w konkursie!

Interesujesz się fotografowaniem – weź udział w konkursie!

Starosta Jaworski zaprasza mieszkańców Powiatu Jaworskiego do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Przyroda powiatu jaworskiego w obiektywie", którego głównym celem jest ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu jaworskiego.

Organizowany konkurs przeznaczony jest zarówno dla fotografii amatorskiej, jak i profesjonalnej. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o składanie (nadsyłanie) prac konkursowych na adres: Starostwo Powiatowe w Jaworze, ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor, z dopiskiem na kopercie: „KONKURS FOTOGRAFICZNY” – do dnia 06.11.2017 r. (decyduje data wpływu do Starostwa).

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 10 prac konkursowych własnego autorstwa, przedstawiających bogactwo przyrodniczo-kulturowe z czterech różnych miejsc z terenu powiatu jaworskiego (zdjęcia: wiosna, lato, jesień, zima).

Autorzy najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.powiat-jawor.pl. Do współpracy zaproszono MS Fotografia – Monika Synowiec Serdecznie zapraszamy! 

konkurs konkurs fotograficzny Powiat Jaworski Starostwo Powiatowe przyroda

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.