Filharmonia Dowcipu

Jan Urban: Wisła była bardziej konkretna

Jan Urban: Wisła była bardziej konkretna

Trener zielono-biało-czerwonych żałował porażki w meczu z krakowianami, bowiem jak zauważał, Śląsk wcale nie był słabszym zespołem. Jak podkreślał, skrzydła WKS-u nie zagrały tak jak w poprzednich spotkaniach.

- Szkoda, bo wydaje mi się, że nie był to zły mecz z naszej strony. Natomiast Wisła była dzisiaj bardziej konkretna. Przede wszystkim daliśmy się złapać na kontrę i wynik otworzyła Wisła. Mieliśmy dużo problemów z Carlitosem. Dzisiaj grał naprawdę bardzo dobrze. Później ten rzut karny. Wydaje mi się, że gdyby nie to, to jednak byśmy doprowadzili do remisu. Inaczej się gra z wynikiem 1:0, inaczej jak się prowadzi 2:0. Przede wszystkim te sytuacje, które stworzyliśmy, bo nawet przy 2:0 gdybyśmy strzelili bramkę kontaktową, to różnie mogłoby się zakończyć. Natomiast nie było łatwo grać w środku pola, bo jednak tam Pol Llonch i Basha grali naprawdę dobre spotkanie. Dzisiaj nie funkcjonowały nam tak jak w innych spotkaniach skrzydła. Te boki to nie było to. Zmienili później pozycje między sobą Robert i "Kosa". Wyglądało to troszkę lepiej. Szkoda, bo czasami są takie mecze, że zagrasz słabiej i jesteś słabszy. Sądzę, że dzisiaj nie byliśmy słabsi, Wisła po prostu była bardziej konkretna przy swoich sytuacjach - mówił Jan Urban, szkoleniowiec Śląska.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Wisła Kraków runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.