Mamrot sięgnie po Mystkowskiego?

Mamrot sięgnie po Mystkowskiego?

Przemysław Mystkowski dołączył do Miedzi pod koniec sierpnia, po urazie Michała Bartkowiaka w meczu ze Stalą Mielec. 19-latek, wypożyczony z Jagiellonii, wzmocnił rywalizację wśród młodzieżowców, stając się ważną częścią zespołu.

Reprezentant Polski U-19 ma na koncie 35 występów i bramkę w ekstraklasie. Ponadto młody zawodnik zdążył już zagrać w 4 meczach Ligi Europejskiej. Być może niebawem piłkarz będzie notował kolejne spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy w bieżącym roku kalendarzowym Jagiellonia gościła we Wrocławiu. Po spotkaniu ze Śląskiem, szkoleniowiec "Jagi" Ireneusz Mamrot pytany był o przyszłość Mystkowskiego, który w Legnicy próbowany był w różnych wariantach taktycznych.

- Jeździłem na mecze Przemka i w tych spotkaniach, w których go obserwowałem ani razu nie grał jako napastnik. Miedź Legnica grała takim systemem, że czasami grała bez napastnika i wówczas Przemek przejmował tę rolę. Natomiast dla mnie Przemek to jest "dziesiątka", ewentualnie "ósemka" i tylko na tych pozycjach go widzę. Myślę, że w tym tygodniu zapadnie decyzja co do jego dalszej przyszłości - skwitował Ireneusz Mamrot.

Nice 1 Liga Przemysław Mystkowski młodzieżowiec Jagiellonia Białystok Ireneusz Mamrot sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.