O muzyce i piosence Jesteś jak narkotyk z Tomaszem Tabaszewskim - wokalistą formacji Disco Boy

O muzyce i piosence Jesteś jak narkotyk z Tomaszem Tabaszewskim - wokalistą formacji Disco Boy

Tomasz Tabaszewski to młody, 21-letni chłopak z Wrocławia - pięknej stolicy Dolnego Śląska. Lubi pisać poezję i teksty piosenek. Jest też wokalistą formacji Disco Boy. Zgodził się na wywiad ...

Zapraszam do lektury wywiadu z Tomaszem Tabaszewskim z Wrocławia, który lubi pisać poezję, teksty piosenek i jest wokalistą Disco Boy.

 

Dariusz Trybuła: Tomku, od niedawna funkcjonujesz w disco polo jako Disco Boy. Skąd pomysł na taką nazwę?

Tomasz Tabaszewski: Dobre pytanie. Długo myślałem nad nazwą, oczywiście też radziłem się znajomych i rodziny. Od  dzieciństwa muzyka grała w moim sercu. Byłem trochę muzykalny i stąd zrodził się pomysł na nazwę Disco Boy.

Dariusz Trybuła: Wypuściłeś ostatnio piosenkę autorską pt. "Jesteś jak narkotyk". Jest melodyjna i wpada w ucho. Jak długo powstawał jej tekst? Kiedy go napisałeś?

Tomasz Tabaszewski: Tekst powstawał dosyć długo z tego względu, że chciałem, żeby ten tekst wyrażał emocje i był pisany z serca, a nie pod presją czasu. Słowa napisałem długo przed wydaniem piosenki na kanał YouTube.

Dariusz Trybuła: O czym jest i dla kogo została napisana?

Tomasz Tabaszewski: Mogę zdradzić, że pewna koleżanka mnie sobą oczarowała i skradła moje serce. I tak powstał tekst pt. „Jesteś jak narkotyk”.

Dariusz Trybuła: Planujesz w przyszłości nagrać do niej teledysk?

Tomasz Tabaszewski: Na razie skupiam się na nagrywaniu piosenek autorskich tzw. Audio właśnie bez teledysku. Natomiast, gdzieś tam myślę o nagraniu klipu. Wiele osób mi mówi, że jak coś będzie miało być hitem i tak będzie bez nagrywania teledysku.

Dariusz Trybuła: Kiedy nowa piosenka? O czym będzie? Już znasz jej tytuł?

Tomasz Tabaszewski: Nowa piosenka planuję wydać między styczniem a lutym 2017 r.. Może nawet będzie duet. Więcej informacji w nowym roku.

Dariusz Trybuła: Dużo masz już tekstów piosenek disco polo?

Tomasz Tabaszewski: Swoich tekstów już trochę mam. To, są moje takie prywatne, które nigdzie nie umieszczam.

Dariusz Trybuła: Nadal piszesz też wiersze. Jak tam z weną?

Tomasz Tabaszewski: Na chwilę obecną bardziej skupiam się na pisaniu nowych tekstów i na nagrywaniu piosenek.

Dariusz Trybuła: Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Myśłałeś o zaśpiewaniu kolędy/kolęd?

Tomasz Tabaszewski: Wydałem nie dawno swoją pierwszą piosenkę, nie spodziewałem się, aż tylu wyświetleń i jestem tym faktem zdumiony. Na razie żyję właśnie swoją autorską piosenką. Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Nie myślałem o nagraniu kolędy. Prawdopodobnie na kolejne święta ją nagram.

Dariusz Trybuła: Jak u Ciebie w domu spędzacie święta?

Tomasz Tabaszewski: U mnie w domu święta spędza się zwyczajnie. Wspólna kolacja, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd.

Dziękuję za rozmowę i życzę Wesołych Świąt i powodzenia
Dariusz Trybuła

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.