KS Polkowice z Pucharem

KS Polkowice z Pucharem

Halowi piłkarze KS Polkowice wygrali Finał Dolnośląski Pucharu Polski. Dzięki zwycięstwu zielono-czarni zagrają na szczeblu krajowym.

O puchar w Dzierżoniowie walczyły trzy drużyny dolnośląskie: GLKS Kamiennik, Pogoń Pieszyce oraz KS Polkowice. Rywalizacja o zdobycie Pucharu Polskim trwała do ostatniej sekundy.

W swoim pierwszym meczu podopieczni Marcina Jeziornego pewnie pokonali GLKS Kamiennik 8:1. W drugim spotkaniu z Pogonią Pieszyce już nie było tak łatwo. Zielono-czarni przegrywali 1:4 i wówczas trener Jeziorny zdecydował się na pokerową zagrywkę. Wycofał bramkarza i na parkiet wprowadził kolejnego gracza z pola. Strategia okazała się strzałem w 10-tkę. Polkowiczanie odrobili straty i ostatecznie pokonali  rywala 5:4.

Dzięki wygranej piłkarze KS-u wywalczyli puchar dolnośląski i awansowali do rozgrywek Puchar Polski na szczeblu krajowy. Kolejnym rywalem polkowiczan będzie pierwszoligowy KS Gredar Futsal Team Brzeg. Mecz rozegrany zostanie 7 stycznia w Polkowicach.  

KS Polkowice Marcin Jeziorny GLKS Kamiennik Pogoń Pieszyce Dolnośląski Puchar Polski Puchar Polski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.