Nadrobią zaległości

Nadrobią zaległości

Już w najbliższy czwartek halowi piłkarze KS Polkowice odrobią zaległości ligowe. Podopieczni trenera Marcina Jeziornego zagrają u siebie z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.

Mecz z Aceną to zaległe spotkanie I kolejki. Wówczas polkowiczanie mieli zmierzyć się z Bobrzanami Bolesławiec. Niestety zespół wycofał się z rozgrywek II Dolnośląskiej Ligi Futsalu. Drużynę z Bolesławca zastąpiła ekipa KS Acana Orzeł Futsal Jelcz–Laskowice.

Rywal polkowiczan spisuje się w lidze bardzo dobrze. Po zwycięstwie w meczu wyjazdowym z Penny Gondek Oleśnica 6:4 drużyna z Jelcza-Laskowic zremisowała u siebie z Mundialem Żary 5:5.

Polkowiczanie po wysokiej wygranej 21:2 z Penny Gondek będą chcieli potwierdzić, że należą do ligowej czołówki. Czwartkowa rywalizacja zapowiada się zatem bardzo emocjonująco. Mecz rozpocznie się o godz. 19 w hali sportowej SP 4 w Polkowicach. Wstęp na spotkanie jest wolny.

II Dolnośląska Liga Futsalu KS Polkowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.