(FILM) Legnica: Wjechał autem na rondo. Kamery go nagrały

(FILM) Legnica: Wjechał autem na rondo. Kamery go nagrały

Strażnicy miejscy dzięki zapisom monitoringu namierzyli samochód, którego kierowca w sylwestrową noc wjechał na rondo skrzyżowania ulic Jaworzyńskiej i Andersa i zdemolował ustawione tam donice z roślinami.

Około godziny 21. w Sylwestra kamery monitoringu uchwyciły samochód, który z dużą prędkością wjechał na rondo. Rozrzucił donice i o mały włos minął stojący tam zegar. Kierowca auta nie zatrzymał się i uciekł. Na podstawie tych nagrań ustalona została marka samochodu. 

Strażnicy miejscy rozpoczęli poszukiwania. Po północy, już w Nowy Rok odnaleźli uszkodzone auto zaparkowane na jednym z podwórek przy ul. Kościuszki. Miało rozbity przód i nie było na nim znaczka z marką samochodu, który strażnicy znaleźli wcześniej na rondzie. O odnalezieniu samochodu poinformowali policję. Po oględzinach okazało się, że właśnie to auto spowodowało kolizję na rondzie. Obecnie policja prowadzi w tej sprawie postępowanie zmierzające do ustalenia osoby, która prowadziła wówczas samochód. 

Wartość zniszczonych donic wraz z roślinami oszacowano na kwotę niemal 6.600 zł.

Legnica pirat drogowy wyjechał na rondo

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.