Filharmonia Dowcipu

Kolej na Silesia Volley

Kolej na Silesia Volley

Po derbowym zwycięstwie w Świdnicy, tracące trzy punkty do liderek Olimpijki, zamierzają pójść za ciosem. W najbliższą sobotę zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem Silesia Volley MSK Mysłowice.

Listopadowe spotkanie w pierwszej rundzie jaworzanki na swoją korzyść rozstrzygnęły dopiero po tie-breaku, co zapowiada emocje również nad Nysą Szaloną. Olimpia w drugiej fazie radzi sobie jednak coraz lepiej, czego przykładem są ostatnie zwycięstwa nad drużynami z Pszczyny i Świdnicy. Dzięki temu podopieczne Lesława Chrzanowskiego tracą już tylko trzy oczka do liderującej Polonii. 

Przed Olimpią jeszcze sześć spotkań, po meczu z ekipą z Mysłowic jaworzanki czekają pojedynki z Impelem II (wyjazd), Częstochowianką (wyjazd), Sokołem Radzionków, Polonią Łaziska Górne (wyjazd) oraz TKS Ekobet Tychy. W obecnym sezonie w fazie play-off wystąpi osiem zespołów. Zespół z miasta św. Marcina ma już zapewniony udział w dalszej grze o awans. Teraz walka toczy się już o jak najwyższe rozstawienie. 

Olimpia wciąż ma realne szanse na zakończenie rozgrywek na pierwszym miejscu. Tym bardziej, że jaworzanki czeka jeszcze bezpośrednie starcie z drugim Sokołem Radzionków. Podopieczne Lesława Chrzanowskiego nie mogą jednak pozwolić sobie na straty z niżej notowanymi rywalkami. Dlatego tak ważne jest starcie z MSK. Początek sobotniego meczu o godz. 17 w sali Szkoły Podstawowej nr 2 przy Placu Bankowym. 

druga liga Olimpia Silesia Volley Mysłowice MSK Mysłowice runda rewanżowa sezon zasadniczy sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.