Filharmonia Dowcipu

PTPS na drodze wrocławianek

PTPS na drodze wrocławianek

Impel Wrocław w V rundzie Pucharu Polski zmierzy się z PTPS-em Piła.

Losowanie odbyło się siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. Gospodarzami spotkań w przypadku drużyn z różnych klas będą zespoły z niższych lig. W przypadku rywalizacji dwóch ekip z tej samej klasy rozgrywkowej, mecz odbędzie się na boisku drużyny wyżej sklasyfikowanej po pierwszej rundzie fazy zasadniczej. Dlatego Impel w starciu z pilankami zagra na wyjeździe. Mecze tej fazy wstępnie zaplanowano na 31 stycznia.

W przypadku zwycięstwa z pilankami, w ćwierćfinale Impelki zmierzą się z wygranym w parze Trefl Proxima Kraków – KS Pałac Bydgoszcz. Co ciekawe z PTPS-em Impel zagra już w najbliższą niedzielę w meczu ligowym - także w Pile.

- Cieszymy się z awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Piły. To dobry zespół, który na pewno postawi nam wysoko poprzeczkę. Uważam jednak, że mamy swoje szanse w tej rywalizacji i z pewnością będziemy walczyć o kolejny awans – ocenia Marek Solarewicz, pierwszy trener Impela Wrocław.

 

Zestaw par V rundy Pucharu Polski Kobiet:

Enea PTPS Piła - Impel Wrocław

Wisła Warszawa - Developres SkyRes Rzeszów

Trefl Proxima Kraków - KS Pałac Bydgoszcz

7R Solna Wieliczka/Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka

E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Puchar Polski V runda Impel Wrocław PTPS Piła sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.