Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek po raz trzeci

Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek po raz trzeci

III tura eliminacji w Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League już w najbliższą sobotę! 10 lutego w Galerii Nowy Rynek obejrzymy zmagania kolejnych 8 drużyn, które zmierzą się w rozgrywkach Counter Strike Global Offensive.

Dotychczasowe rozgrywki dostarczyły nam wiele emocji – mamy nadzieję, że trzecia tura zmagań będzie równie ekscytująca zarówno dla zawodników, jak i obserwatorów – mówi Robert Bachłaj, dyrektor centrum handlowego Nowy Rynek. 
 
W sobotę, 10 lutego w Nowym Rynku od godz. 12.00 do 18.00 fani Counter Strike’a będą mogli kibicować zawodnikom w ramach kolejnego, III już turnieju eliminacyjnego KPSW – CODETWO CS GO League. Ponownie zostaną rozegrane mecze 8 zespołów, spośród których zostanie wyłoniony jeden, najlepszy. Będzie on walczył w kolejnych etapach turnieju. Jak zwykle rozgrywki odbędą się na poziomie +2 Galerii. Szczegółowy plan i informacje organizacyjne gracze mogą znaleźć na stronie internetowej KPSW.
 
Jesteśmy jeszcze przed połową zmagań turniejowych, ale już możemy powiedzieć, że poziom rozgrywek jest bardzo wysoki – opowiada Krzysztof Langer z Działu Promocji Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. - Nie wolno jednak zapominać o sprawach formalnych, obowiązujących w ramach turnieju. Wszystkim zawodnikom przypominamy, by dokładnie zapoznać się z regulaminem rozgrywek i potwierdzić listy startowe. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam sprawnie przystąpić do gry w sobotę
 
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest pomysłodawcą turnieju. Tym razem współorganizuje go wraz z firmą CodeTwo. Swoje zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy csgo@kpswjg.pl. Jest to równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu KPSW-CodeTwo CS GO League 2018, dostępnego na stronie internetowej uczelni. Główna nagroda w zaplanowanym na czerwiec 2018 roku FINALE Ligi to 10 000 zł do podziału dla najlepszej drużyny, a łączna pula wszystkich nagród wynosi 20 000 zł! Partnerem turnieju, od początku jego istnienia, jest Galeria Nowy Rynek.
 
Ważne informacje dla graczy:
Specyfikacja sprzętu przygotowanego na rozgrywki 10 lutego:
HP PROBOOK 650, (ekran 15,6"), proc. i7 2.3GHz (i7-4712mq), 16GB RAM, HDD 500GB, karta graficzna Intel 4600 i AMD Radeon HD 8750M 1GB,
monitory DELL P1913S – 1280 x 1024.
Ważne! Laptopy posiadają jedno wspólne wejście dla mikrofonu i słuchawek. Jeżeli gracz posiada sprzęt z osobnymi wejściami, koniecznie powinien zaopatrzyć się w przejściówki, których organizatorzy nie zapewniają (podobnie jak klawiatur i myszy – zapominalscy będą grali na klawiaturze wbudowanej w laptopa i touchpadzie).

Liga CS GO Galeria Nowy Rynek Jelenia Góra Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.