Filharmonia Dowcipu

Krzysztof Kułacz Karpiński - MALARSTWO i RYSUNEK

Krzysztof Kułacz Karpiński - MALARSTWO i RYSUNEK

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” we Wrocławiu w ramach inicjatywy Galeria „Kuźnicza” zaprasza na wernisaż Krzysztof Kułacz Karpiński MALARSTWO i RYSUNEK.

Odbędzie się w poniedziałek 12 lutego o godz. 18 w siedzibie wrocławskiego oddziału „Civitas Christiana”  przy ul. Kuźniczej 11-13 (I piętro).

Krzysztof Kułacz Karpiński urodził się w Jaworze na Dolnym Śląsku. Ukończył historię sztuki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego; dyplom z rzeźby barokowej uzyskał u prof. Mieczysława Zlata. Ukończył również wrocławską Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa; dyplom zrealizował w Pracowni Rzeźby pod kierunkiem prof. Janusza Kucharskiego.

Artysta od lat związany z regionem Zagłębia Miedziowego, obecnie mieszka w Legnicy. Zajmuje się rzeźbą, rysunkiem, grafiką i malarstwem. Stworzył własny styl rysowania, który definiuje pod nazwą  K a r p i g r a f i a. Prace wystawiał indywidualnie i zbiorowo na 47 wystawach w Polsce, Niemczech i Francji.

Krzysztof Kułacz Karpiński Civitas Christiana malarstwo rysunek wernisaż

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.