5-km wyzwanie

5-km wyzwanie

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie organizowane w ramach akcji #WspólnyBieg. Wydarzenie poprowadzi Patrycja Stanok uczestniczka wielu biegów, która na co dzień pracuje w Decathlon Magnolia Park.

W styczniu udało nam się zorganizować już dwie akcje biegowe, które cieszyły się zainteresowaniem naszych klientów. Jestem bardzo dumna widząc jak z każdym kolejnym wydarzeniem w Parku Zachodnim pojawia się coraz większa liczba uczestników. Biegnące osoby wspierają się wzajemnie i motywują do systematycznych ćwiczeń - podkreśla Patrycja Stanok. - Podczas poniedziałkowego wydarzenia pokonamy wspólnie z uczestnikami trasę liczącą około 5 km. Spotkanie rozpoczniemy od rozgrzewki, kolejnym etapem będą interwały, następnie wykonamy serię ćwiczeń poprawiających siłę biegową - dodaje prowadząca.
 
W lutym oprócz wydarzeń sportowych przygotujemy też ciekawą inicjatywę z okazji Walentynek. Zapraszam do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, tam w pierwszej kolejności zdradzimy wszystkie szczegóły naszej akcji - dodaje Radosław Pruchnik, dyrektor Decathlon Magnolia Park.
 
#WspólnyBieg odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Uczestnicy wraz z prowadzącą spotkają się przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej.  Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku oraz Instagramie.

#WspólnyBieg Park Zachodni biegi Patrycja Stanok

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.