Ilona Gierak: Zapracowałyśmy na to zwycięstwo

Ilona Gierak: Zapracowałyśmy na to zwycięstwo
Ilona Gierak odbierała od kibiców zasłużone gratulacje za zwycięstwo z BKS-em.

Impel Wrocław pewnie ograł na własnym boisku BKS Profi Credit Bielsko-Biała, odnosząc już drugie zwycięstwo nad tym rywalem w bieżącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

Mało kto mógł przewidzieć, że spotkanie zakończy się po zaledwie trzech partiach, tym bardziej, że w Bielsku-Białej obie drużyny toczyły aż pięciosetowy bój. Także wrocławianki nie spodziewały się, że zwycięstwo nad wyżej notowanymi rywalkami przyjdzie tak łatwo. 

- Na pewno nie. Z drugiej strony też nie wiem czy przyszło tak łatwo. Wydaje mi się, że zapracowałyśmy swoją dobrą grą na to zwycięstwo. Bardzo się cieszymy, że wygrałyśmy za trzy punkty, bo są one nam potrzebne jak tlen - mówiła po zwycięstwie nad BKS-em Ilona Gierak.

Tym samym okazało się, że Impelki mają w obecnych rozgrywkach swoisty patent na rywalki spod Klimczoka. 

- To prawda. W tym sezonie przeciwko tej drużynie gra nam się naprawdę dobrze i chciałabym, żebyśmy tę grę podtrzymały z przeciwniczkami, które są niżej notowane. Mam nadzieję, że tak będzie - dodaje kapitan Impelek.

Z pewnością wygrana nad BKS-em pozytywnie wpłynie na dalszą postawę zespołu ze stolicy Dolnego Śląska. Wszak pomału zbliżamy się do decydującej fazy rozgrywek.

- Sytuacja w tabeli jest dosyć napięta, bo jest kilka zespołów, które biją się w dole i górze tabeli. Myślę, że walka będzie trwać do końca, do ostatniego meczu będą się rozstrzygać ligowe losy - kończy Ilona Gierak.

LSK Impel Wrocław Ilona Gierak BKS Bielsko-Biała sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na
kibic
kibic 11 lutego o 22:04

Brawo dziewczyny bardzo dobry mecz w waszym wykonaniu.

Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.