Słodki mazurek biało-czerwony

Słodki mazurek biało-czerwony

Powiat polkowicki zaprasza do udziału w konkursie cukierniczym, poświęconym zbliżającym się świętom Wielkanocnym oraz uroczystym powiatowym obchodom 100-lecia niepodległości.

Przepisy na ciasta wielkanocne to często rodzinna tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie, choć oczywiście nowe odkrycia bywają równie smakowite. 

Zapraszamy do pochwalenia się swoimi cukierniczymi umiejętnościami. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu, który ukończył 15 lat, lubi i potrafi piec ciasta. Czekamy na mazurki tradycyjne, ale i też oryginalne – ważne, aby były związane z historycznym mazurkiem biało-czerwonym i świętami Wielkiej Nocy. 

Na pisemne zgłoszenia do udziału w konkursie czekamy do 20 marca br. Gotowy wypiek należy dostarczyć do starostwa we wtorek - 27 marca, do godziny 12.00 , gdzie powołane przez starostę polkowickiego Jury dokona oceny i wybierze najsmaczniejszy mazurek biało-czerwony powiatu polkowickiego.

To kolejny konkurs w ramach powiatowych obchodów 100-lecia niepodległości.

powiat polkowicki konkurs ciasta Wielkanoc mazurek wielkanocny

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.