Darmowe treningi biegowe w Parku Zachodnim!

 Darmowe treningi biegowe w Parku Zachodnim!

W marcu kontynuowany będzie cykl otwartych spotkań biegowych #WspólnyBieg organizowanych przez Decathlon Magnolia Park. Inicjatywa, która trwa nieustannie od kilku miesięcy w marcu powita wrocławian, aż trzema odsłonami.

Spotkania biegowe są adresowane nie tylko do osób regularnie trenujących, ale również dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Kolejne edycje odbędą się 12, 19 oraz 26 marca. Podczas każdego z nich uczestnicy pokonają trasę liczącą około 5 km. Czekają na nich również ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność oraz technikę biegową.

- Nasze spotkania organizujemy regularnie już od kilku miesięcy. W tym czasie stworzyła się grupa stałych bywalców. Cieszy nas jednak, że za każdym razem dołączają nowi uczestnicy. Jestem przekonana, że podobnie będzie również podczas marcowych spotkań, na które serdecznie zapraszam – mówi Patrycja Stanok, inicjatorka oraz prowadząca spotkania z ramienia Decathlon Magnolia Park.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy pojawić się na miejscu zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej, gdzie na uczestników będzie czekać prowadząca. W zaplanowane dni (12, 19 oraz 26 marca) uczestnicy spotykają się o godz. 20:00. Szczegółowe informacje na temat zaplanowanych biegów znajdują  się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku.

- Wszystkich mieszkańców Wrocławia zapraszamy również do wzięcia udziału w sportowych inicjatywach, które organizujemy dodatkowo w naszym sklepie oraz w mediach społecznościowych. Obecnie trwa akcja “Sportowy miesiąc z Decathlon Magnolia Park”, w której przygotowaliśmy sporo konkursów i wyzwań  - dodaje Radosław Pruchnik, dyrektor sklepu.

Wspólny Bieg Park Zachodni treningi biegowe spotkania biegowe Patrycja Stanok

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.