Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z Wigrami!

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z Wigrami!

Miedź Legnica rozpoczęła tegoroczne granie dwoma zwycięstwami z kontrkandydatami do awansu z Opola i Sosnowca. Już w piątek 16 marca o godz. 19:00 na własnym boisku legniczanie podejmą natomiast Wigry Suwałki.

Podopieczni trenera Dominika Nowaka mocno liczą na wsparcie kibiców, którzy na starcie rundy wiosennej nie zawodzą. Stworzyli znakomitą atmosferę podczas domowego meczu z Odrą, a ostatnio wspierali zespół w Sosnowcu.

Naprawdę bardzo duży szacunek dla kibiców, bo nie jest łatwo jechać kilka godzin, żeby dopingować swój klub. Ale są z nami, my jesteśmy z nimi i mamy nadzieję, że razem osiągniemy nasz cel - mówił Adrian Purzycki, po spotkaniu z Zagłębiem. 

Tymczasem w Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek z Wigrami. Kupno wejściówki w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy, bilety są wówczas tańsze niż w dniu meczu. Cały czas można też kupować karnety na całą rundę wiosenną!

Przedsprzedaż biletów oraz sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30 – 21:00. Przy zakupie karnetu lub biletu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. 

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet lub karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z WIGRAMI SUWAŁKI:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł 
*Sektor rodzinny: 28 zł

CENNIK KARNETÓW NA MIEDŹ – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Nice 1 Liga Miedź Wigry Suwałki bilety karnety przedsprzedaż biletów Adrian Purzycki runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.