Gwoździewicz w Bolesławcu

Kolejnym etapem naukowego tournée dr inż. Macieja Gwoździewicza był Bolesławiec. Wykładowca z Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej oraz członek Zarządu Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich gościł w trzech bolesławieckich szkołach: Zespole Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego, I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego oraz II Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka.

W trakcie aż czterech prelekcji dr inż. Maciej Gwoździewicz tłumaczył uczniom jak racjonalnie korzystać z energii elektrycznej w gospodarstwie domowym. Prelegent przedstawił zagadnienia i problemy związane z oświetleniem elektrycznym, praniem, gotowaniem, ogrzewaniem i klimatyzacją. Audytorium z zaciekawieniem słuchało prelekcji, pojawiały się też pytania. Czy wizyta dr inż. Macieja Gwoździewicza wpłynie na obniżenie rachunków za energię elektryczną w części gospodarstw domowych w Bolesławcu? To okaże się niebawem.

Bolesławiec dr inż. Maciej Gwoździewicz Wydział Elektryczny PWr Politechnika Wrocławska SEP Stowarzyszenie Elektryków Polskich Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego I LO im. Władysława Broniewskiego II LO im. Janusza Ko

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.