Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Jaworskie Gody rozpoczęte

W czwartek rozpoczęła się XX edycja Powiatowego Konkursu Kolędniczego Jaworskie Gody, podczas którego na scenie Teatru Miejskiego prezentują się młodzi artyści z przedszkoli i szkół.

Trwają "Jaworskie Gody". Uczestniczymy w przepięknym wydarzeniu, jakim jest wspólne kolędowanie i śpiewanie. Dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej przedstawiają jasełka, pokazują nam to, co się wydarzyło w czasie Betlejemskiej Nocy. Jest luźna forma, jest śpiew, taniec, zabawa. Tegoroczne jasełka są bardzo współczesne, troszeczkę brakuje tradycyjnych kolęd i pastorałek, które wykonujemy w kościołach, które śpiewane były przez wieki w naszych domach. Ale cieszę się, że dzieci chętnie angażują się w taką formę przedstawienia i życzę wszystkim miłej, radosnej zabawy - mówi ks. Tomasz Bunikowski, członek jury.

Jaworskie Gody konkurs kolędniczy przedszkola szkoły podstawowe ks. Tomasz Bunikowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.