Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Nowy zarząd SEP-u

Od soboty Oddział Wrocławski Stowarzyszenia Elektryków Polskich ma nowy zarząd. Ustępujące władze otrzymały absolutorium, zaś dotychczasowy Prezes Oddziału Wrocławskiego SEP dr inż. Andrzej Hachoł został desygnowany na swoją drugą kadencję. 

- Dziękuję wszystkim członkom Oddziału Wrocławskiego SEP za ich zaangażowanie w pracę społeczną i poświęcony czas. Dziękuję również za okazane mi zaufanie i ponowny wybór na Prezesa Oddziału Wrocławskiego na kadencję 2018-2022. Jest to dla mnie satysfakcja, ale również zobowiązanie i odpowiedzialność za dalsze kierowanie pracami Oddziału. Myślę, że podstawą naszych sukcesów jest świadome i twórcze czerpanie z naszej tradycji i historii oraz dbałość o rozwój poprzez rozszerzanie działalności z uwzględnieniem pomysłów, potrzeb i aspiracji wszystkich członków, zwłaszcza młodych wiekiem i stażem - podsumował prezes dr inż. Andrzej Hachoł.

Nim odbyły się głosowania, miała miejsce miła uroczystość, podczas której odznaczenia otrzymali Przemysław Belka, Alina Dziurkowska, Aleksander Jarosz, Wojciech Michalski, Alfred Niemiec oraz Bogusław Staroojciec.

Później nastąpiły głosowania. Do Zarządu Oddziału wybrani zostali Krzysztof Nowicki, Jan Rudy, Jan Pytlarz, Ryszard Kordas, Przemysław Belka, Kazimierz Chabowski, Janusz Gondek, Zenon Okraszewski, Stanisław Szyler, Piotr Nowak, Jerzy Leszczyński, Andrzej Koźmiński, Władysław Błoński, Maciej Gwoździewicz oraz Zenon Bartyński.

- Cieszę się, że moja dotychczasowa praca w SEP-ie przyniosła owoce w postaci zaufania delegatów. Moim priorytetem w pracy w Zarządzie będzie dalsze propagowanie wiedzy elektrycznej w regionie dolnośląskim, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu jaworskiego - skomentował dr inż. Maciej Gwoździewicz.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli Wojciech Grotowski, Jarosław Krysiak, Tomasz Demidowicz, Krzysztof Haber i Tadeusz Dzięgielewski. Do Sądu Koleżeńskiego powołani zostali Hanka Karkowska, Barbara Czołowska, Bohdan Synal, Tadeusz Gudra oraz Marian Cebula. Na Walny Zjazd Delegatów, który odbędzie się w czerwcu w Poznaniu, zakwalifikowani zostali Krzysztof Nowicki, Jan Rudy, Ryszard Kordas, Edward Ziaja, Jan Pytlarz, Kazimierz Chabowski, Zenon Okraszewski, Janusz Gondek i Jarosław Krysiak.

- Dzisiejszy dzień był niewątpliwie przełomowym dla Oddziału Wrocławskiego SEP. Tylko do samego Zarządu Oddziału zostało wybranych 4 na 15 możliwych członków wywodzących się z Akademickiego Koła SEP. W tym miejscu należy szczególnie podziękować Koledze Krzysiowi Nowickiemu oraz Koledze Andrzejowi Hachołowi, którzy wraz z resztą zarządu tworzą świetne warunki do rozwoju młodych osób w Stowarzyszeniu. Podziękowania należą się również dla tych wszystkich, którzy oddali na nas głos, ponieważ doświadczenia nie zdobędziemy z książek a właśnie z bezpośredniego obcowania z Wami na co dzień - powiedział mgr inż. Jan Pytlarz.

SEP Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Wrocławski SEP dr Andrzej Hachoł dr inż. Maciej Gwoździewicz mgr inż. Jan Pytlarz wybory wybory SEP

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.