IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze - wręczenie nagród

Podczas tradycyjnego pikniku uhonorowano najlepszych podczas IV Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze. Nie to było jednak najważniejsze. Na cele charytatywne zebrano bowiem blisko 20 tysięcy złotych, które wspomogą dzieci poległego na służbie podkom. Mariusza Koziarskiego, funkcjonariusza SPAP we Wrocławiu. Na jaworskim stadionie pojawił się także mobilny ambulans, w którym oddawano krew dla Kamila Dębickiego, poszkodowanego w wyniku wybuchu gazu.

W turnieju wzięło udział 250 policjantów z 21 jednostek garnizonu dolnośląskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Na murawie zobaczyliśmy drużyny reprezentujące Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu z Wydziałów Kryminalnego, Ruchu Drogowego i dw. z Przestępczością Narkotykową, Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny we Wrocławiu, Oddziały Prewencji Policji we Wrocławiu, Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Legnicy a także Komendy Miejskie i Powiatowe Policji z Legnicy, Wałbrzycha, Wrocławia, Góry, Jawora, Kamiennej Góry, Oleśnicy, Polkowic, Świdnicy, Trzebnicy, Wołowa, Ząbkowic Śląskich, Zgorzelca oraz Złotoryi.

Boiskowe zmagania wygrali policjanci z WSPol w Szczytnie, ogrywając w wielkim finale drużynę z KPP w Wołowie. Na najniższym stopniu podium stanęli funkcjonariusze z KMP w Wałbrzychu. Ponadto pucharami oraz nagrodami wyróżniono piłkarzy i zespoły w 13 kategoriach indywidualnych.

Puchar Fair Play otrzymała drużyna Oddziałów Prewencji Policji z Wrocławia, której funkcjonariusze dodatkowo zebrali w swojej jednostce 1500 zł na wsparcie dzieci podkom. Koziarskiego.

W ceremonii wręczenia nagród uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Dariusz Wesołowski.

Zobacz także:

(FOTO) IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze

IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze policja turniej policjantów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.