X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


(FOTO) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce. Zawody wchodzą w system współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu. 

 

Wyniki drużynowe:

1. KS AZS-AWF Wrocław

2. GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki

Akro-Gym Wrocław

4. Victoria Jawor 

5. Stowarzyszenie Akro Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików akrobatyka sportowa skoki na ścieżce skoki na trampolinie Victoria Jawor GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki AZS AWF Wrocław Stowarzyszenie Akro Wrocław Akro-Gym Wrocław

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.