(FOTO) Gwoździewicz wykładał w Świdnicy

Trwa II edycja naukowego tournee po Dolnym Śląsku dr inż. Macieja Gwoździewicza z Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej i Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Tym razem naukowiec odwiedził I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy.

- Przedstawiłem wykład "Bezpieczeństwo elektryczne, czyli jak korzystać z prądu i się nie zabić". Wbrew pozorom, wykonując codzienne czynności często narażamy się na niebezpieczeństwo, związane z niewłaściwym korzystaniem z urządzeń elektrycznych. Zaprezentowałem uczniom przypadki najczęściej popełnianych błędów zarówno w gospodarstwach domowych, jak i instytucjach publicznych. Mam nadzieję, że po dzisiejszych zajęciach zadbają o bezpieczeństwo elektryczne w swoim otoczeniu - mówi dr inż. Maciej Gwoździewicz.

dr inż. Maciej Gwoździewicz Wydział Elektryczny PWr Oddział Wrocławski SEP Politechnika Wrocławska Stowarzyszenie Elektryków Polskich I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy I LO Świdnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.