Posmyk: Cały zespół chciał tutaj zdobyć punkty

Posmyk: Cały zespół chciał tutaj zdobyć punkty
Paweł Posmyk swoje w stolicy Dolnego Śląska zrobił./fot. Paweł Sasiela

Stilon uratował we Wrocławiu remis w samej końcówce spotkania. Wielka w tym zasługa Pawła Posmyka, strzelca dwóch bramek.

Sam piłkarz nie czuje się jednak bohaterem spotkania. - Absolutnie nie. To jest nieodpowiednie stwierdzenie. Strzeliłem dwa gole, ale cała drużyna pokazała charakter na koniec tego spotkania. Wyglądało to już niedobrze, było 2:0, osiemdziesiąta minuta. Podnieśliśmy się z tego i gratulacje dla całego zespołu, za to, że byliśmy w stanie coś tutaj jeszcze zrobić na koniec. - podkreśla Paweł Posmyk.

Spotkanie Ślęzy ze Stilonem było nie tylko meczem dwóch drużyn z niemałą tradycją, ale też pojedynkiem dwóch czołowych snajperów ligi. W obu przypadkach zakończyło się remisem. - Jestem daleki od takich rywalizacji, nie postrzegam tego w ten sposób. Przyjechałem tutaj ze Stilonem i najważniejsza jest drużyna. Cały zespół chciał tutaj zdobyć punkty, a nie Paweł Posmyk podwyższyć swój dorobek bramkowy. Daleki jestem od takich stwierdzeń i fajnie, że zdobyłem te gole, ale ja nie spoglądam, nie liczę nikomu, po prostu staram się robić swoje tak jak cała drużyna. - zaznacza napastnik.

Snajper nie zakłada ile bramek zamierza zdobyć w sezonie, bowiem najważniejszajest drużyna. - Już okres taki, gdzie się zakładało ile się bramek strzeli minął. Teraz liczy się dobro zespołu i cieszy mnie to, gdy mogę coś dać drużynie. To jest najważniejsze. Na pewno człowiek zawsze jest zadowolony jak zdobywa bramki, ale osobiste satysfakcje idą na bok. Liczy się cały zespół i punkty dla Stilonu Gorzów. - nie ukrywa Paweł Posmyk.

Paweł Posmyk Stilon Gorzów Wielkopolski Ślęza Wrocław trzecia liga dolnośląsko-lubuska

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.