Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Młode Impelki wracają do gry

Młode Impelki wracają do gry
fot. Impel Wrocław

Jeszcze przed końcem turniejów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich upłynęła świąteczno-noworoczna przerwa w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet.

Zespół ze stolicy Dolnego Śląska rywalizować będzie o awans do dalszej fazy rozgrywek, by powalczyć o najwyższe laury. Dwa najbliższe spotkania wrocławianki zagrają we własnej hali przy ul. Krupniczej 15.

W sobotę 9 stycznia o 13:00 Impel zmierzy się z Muszyną Wisłą Kraków, natomiast w środę 13 stycznia do Wrocławia zawitają młode siatkarki Tauronu MKS-u Dąbrowa Górnicza. Zespół z Górnego Śląska aktualnie lideruje grupie B Młodej Ligi Kobiet. Początek środowego meczu o godz. 15:30.

W pierwszej rundzie siatkarki z Wrocławia w trzech setach rozprawiły się z rywalkami z Małopolski. W meczu z ekipą z Dąbrowy Górniczej Impelki musiały jednak uznać wyższość przeciwniczek, choć prowadziły już 2:0. Okazja do rewanżu nadarza się więc znakomita, tym bardziej, że gospodyniom sprzyjać będzie specyfika Hali Gwardii.

Wstęp na oba mecze jest bezpłatny.

Hala Gwardii Impel Wrocław Młoda Liga Kobiet Muszyna Wisła Kraków Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.