Najlepsi we wrocławskim finale

Najlepsi we wrocławskim finale
Trofea dla najlepszych w tegorocznym Pucharze Polski./fot. Jakub Malicki

PGE Skra Bełchatów sięgnęła w Hali Orbita po siatkarski Puchar Polski, a jej kapitan Mariusz Wlazły otrzymał tytuł najlepszego gracza meczu.

Tuż po finałowym spotkaniu przyznano nagrody indywidualne. Ich laureaci dostali czeki na 5 000 złotych. Z kolei najbardziej wartościowy zawodnik otrzymał 10 000 złotych. Dla uzupełnienia dodajmy, że PGE Skra Bełchatów wraz z trofeum zdobyła 150 000 złotych.

 

Nagrody indywidualne finału Pucharu Polski:

MVP: Mariusz Wlazły (PGE Skra Bełchatów)

Najlepszy zagrywający: Łukasz Wiśniewski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepszy przyjmujący: Facundo Conte (PGE Skra Bełchatów)

Najlepszy broniący: Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Najlepszy blokujący: Srećko Lisinac (PGE Skra Bełchatów)

Najlepszy atakujący: Mariusz Wlazły (PGE Skra Bełchatów)

Najlepszy rozgrywający: Benjamin Toniutti (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

 

- Chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy tutaj w bardzo licznej grupie przybyli i dopingowali nasz zespół, tak samo jak i kibicom z Kędzierzyna, bo oba kluby się lubią i nie było żadnych zaszłości. Myślę, że każdy z nas jest na tyle zadowolony i podbudowany tym zwycięstwem, że będziemy mieć jeszcze większego powera na następne mecze

- mówił po spotkaniu Mariusz Wlazły, bohater niedzielnego finału. 

Wrocław Hala Orbita Puchar Polski finał PP PGE Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MVP MAriusz Wlazły Łukasz Wiśniewski Paweł Zatorski Srećko Lisinac Benjamin Toniutti

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.